Kuzgun 15. Bölüm Fragmanı

3 ay önce
Reklamlar

 
Reklamlar

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği yeni dizi Kuzgun 15. Bölüm Fragmanı sitemizde yerini almıştır. Yönetmenliğini Bahadır İnce’nin üstlendiği Kuzgun’un senaryosunu ise Burcu Görgün Toptaş – Özlem Yılmaz kaleme alıyorlar. Kuzgun yeni bölümü ile 22 Mayıs Çarşamba akşamı saat 20:00’de tüm hızıyla kaldığı yerden devam edecek… Babasına kumpas kurup ceza evine attıran ve kendisininde ailesinde koparılıp sokaklarda büyümesine sebep olan Rıfat ve Şeref’ten intikam almak için geri dönüşünün hikayesini izleyeceğiz.

Kuzgun artık etrafından olup bitenlerden sıkılmış sadece Dila’ya güvenmek istemektedir. Dila’ya beni bugünkü aklınla sakın kandırma oyun oynama derken sanıyoruz ki geçmişte eve uyuşturucuyu koyanın Dila olduğunu öğrendiğini düşünüyoruz. Dila ve Kuzgun, Bora’nın ölü olarak polislerce bulunduğu olay yerinde Bora’yı öldüren silahın Kuzgun’un elinde bulunmasıyla bu işten nasıl sıyrılacaklarının merak edildiği tanıtımda asıl soru Kuzgun, Dila’nın ihanetini öğrenecek mi? Kudret ile ilk defa yan yana gelen Kuzgun kumpası çözebilecek mi?


Reklamlar

Behram’ın istediği şekilde evlenen Dila ve Kuzgun bu sahte evliliklerinde dışarıya karşı gerçekmiş gibi görünecek şekilde davranmakta anlaşmışlardır. Dila’yı evliliğe ikna edebilmek için Ali’yi kaçırtan Kuzgun, depoya yapılan baskında Ali’nin kurtulmasına yardım eden kişinin Kartal olduğunu öğrenmesiyle hemen Meryem’in kapısına gidiyor. Diğer yandan Behram’ın istediklerini gerçekleştiren Kuzgun ve Dila artık icazet almayı beklemektedirler. Baştaki en büyüğün ipini çekene kadar sahte evliliklerini sürdürecek olan Dila ile Kuzgun bu sahte evliliklerini zamanla gerçeğe dönüştürebilecekler mi?

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Reklamlar

Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.